Kampüs Pazarlama

İstanbul ve Ankara’daki üniversitelerin kampüslerinde bulunan ekiplerimiz vasıtasıyla kampüslerde seminer, stant organize edilmesi, afişleme, broşür ya da promosyon ürünlerinin dağıtılması gibi klasik pazarlama yöntemlerinin yanı sıra beyin takımımızın size özel üreteceği yaratıcı projelerle (gerilla ve viral) kampüslerde markanıza değer katacak bir çok çalışma yapabiliriz.

Sosyal Medya Pazarlama

Facebook ve Twitter’da sahip olduğumuz, gençliğe hitap eden sayfalarda 1.000.000’nun üzerinde takipçimiz bulunuyor. Bu sayfalarda duyurular yaparak markanızın ya da promosyon ürününüzün hızlı bir şekilde gençler arasında yayılmasını sağlayabiliriz.
Bir diğer hizmetimiz ise, facebook ve twitter’da kurumsal kimliğinizle örtüşen sayfalar tasarlayıp, istediğiniz sayıda takipçiye ulaşmasını sağlayabiliriz.

E-Mail Pazarlama

2007 yılından itibaren başta İstanbul ve Ankara olmak üzere Türkiye’deki birçok üniversitede düzenlediğimiz etkinlikler sayesinde 200.000’nin üzerinde üniversite öğrencisi ve mezunu içeren bir dataya sahip olduk. Bu datanın hedef kitlesi gençler olan şirketler için altın bir anahtar değerinde olduğunun ve bu anahtarın her kapıyı açabileceğinin bilincindeyiz.
Bu anahtara sahip olmak istemez misiniz?

Web ve Kreatif İşler

Kurumsal site, kampanya destekçisi mikro site, blog, yaratıcı banner çalışmaları, afiş, broşür tasarlanması gibi hizmetlerimizle müşterilerimizin görsel ihtiyaçlarını eksiksiz şekilde karşılarız.
Siteleriniz arama motorlarında ( Google, Bing vs..) üst sıralarda çıkması için SEO çalışmaları yaparız. Kendimize bu konuda o kadar güveniyoruz ki verdiğimiz söz yerine gelmeden sizden hiçbir ücret talep etmeyiz.

shared on wplocker.com